Haber

Germencik Belediyesi Tekin İlçesindeki Yol Sorununu Çözdü

Germencik’e bağlı Tekin Mahallesi’nde devam eden ve kronikleşen yol sorunu Germencik Belediyesi tarafından kalıcı olarak çözüldü. Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, “Mahallemizin yol sorununu çözdük, hayırlı olsun. Halkımızın talepleri çerçevesinde proje ve yatırımlarımızı hayata geçirmeye devam edeceğiz.” dedi.

Tekin Mahallesi’ndeki Magnesia Antik Kenti’ne yakınlığı nedeniyle özel bir konuma sahip olan yol, sit alanı içerisinde bulunuyor.

Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, kalıcı analizler ışığında çalışmaların devam edeceğini belirterek, “Germencik Belediyesi olarak Tekin Mahallemizde yıllardır devam eden ve kronikleşen yol sorununu yoğun bir çalışma programının ardından çözdük. Aydın Valiliği Yatırım İzleme ve Uyum Daire Başkanlığı ve mahallemize emeği geçen herkese hayırlı işler bol kazançlar dilerim.İlçemizde kalıcı çözümler ışığında bu yolda çalışmalarımıza devam ederek projelerimizi hayata geçirmeye ve hayata geçirmeye devam edeceğiz. yatırımlarımıza halkımızın talepleri çerçevesinde devam ediyoruz.İlçe merkezimizde 6 farklı noktada yol yapım çalışmalarımıza kesintisiz devam ediyor, halkımıza en uygun hizmeti verebilmek için yoğun bir çalışma programı uyguluyoruz. Kısa sürede ilçemizin hizmetine sunalım” dedi.

Germencik Belediyesi ekipleri, Yedi Eylül Mahallesi Postacılar Sokak olarak da bilinen Marasal Sokak’ta yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Camikebir Mahallesi 19 Mayıs Caddesi’nde yol yapım çalışmalarını sürdüren ekipler, toplamda 6 farklı noktada eş zamanlı çalışarak Germencik’in sorunsuz ve keyifli bir yol ağına kavuşması için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. – AYDIN

haber-akcadag.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu