Haber

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Polis Teşkilatı’nın 197. kuruluş yıl dönümünü kutladı

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Polis Teşkilatı’nın 197. yıl dönümü ve Polis Haftası dolayısıyla polis personeliyle bir araya geldi.

Osmangazi Belediyesi’nde görev yapan zabıta gruplarını ziyaret eden Başkan Dündar, zabıta gruplarının görevlerini en verimli şekilde yerine getirmeleri haftasını kutladı. Osmangazi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nde düzenlenen kutlama programında zabıta personeliyle bir araya gelen Başkan Dündar, personele çiçek vererek özel günlerini tebrik etti. Dündar, polis personeliyle birlikte ‘Polis çalışanının 197. yılı kutlu olsun’ sözleriyle pastayı kesti.

Belediye zabıta ekiplerinin çok önemli bir görevi yerine getirdiğine dikkat çeken Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, “Belediye denilince akla zabıta geliyor. Belediyenin yüzünü yansıtan birim zabıtadır. Zabıtadır. Vatandaş, işlem yaparken belediyeden birine kızıyor ve durumunu polise gösteriyor. Bu nedenle zabıtanın işi çok zor, ben 14 yıldır görev yapıyorum. şimdiye kadar belediye zabıta grupları. Görevini hakkıyla yapan polis gruplarımıza teşekkür ediyorum. Polis gruplarımız haksızlığa yer vermeden, doğru olanı yaparak görevini en doğru şekilde yerine getirmektedir. Polis ekiplerimizden çok memnunum. Osmangazi Belediyesi zabıta ekipleri görevlerini en doğru şekilde yerine getirmektedir.”Polis memurlarımıza mutlu haftalar, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi. -BURSA

haberizmit.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu