Yaşam

Kısmetuslar Göreve! Kısmetse Olur’un Bitirim İkilisi Adnan Kızıltaş ve Semih Kurtulmuş Yıllar Sonra Bir Arada!

Türk televizyonlarının efsane programlarından birisi olan Kısmetse Olur’un en popüler damat adayları Adnan Kızıltaş ve Semih Kurtulmuş yıllar sonra bir araya geldi! 

6 yıl sonra aynı pozu veren Adnan ve Semih’i aileleriyle görünce ‘Vay be!’ demeye hazır mısınız?

Kısmetse Olur’un ağır ağabeylerden oluşan damatlar meskeninin kaotik ortamı hepimizin gözlerinin önünde, değil mi?

Kimi vakit kadim dost kimi vakit azılı düşman olan bu takım, gelinler meskeni kadar olmasa da büyük tartışmalar yaşıyor, tekrar bizi kaosa doyuruyordu.

Ama tekrar de en sağlam dostlukların damatlar meskeninde yaşandığı konusunda hemfikiriz, değil mi? Zira onların tartışmaları saman alevi misaliydi, çabucak barışırlardı!

İşte bu dostluklardan biri de Adnan ve Semih ortasındaydı… İki dönemde da yer alan bu iki tanınan damat adayının ortasına pek kara kedi giremezdi. Zira ‘Bizim dostluğımuz pazara kadar değil, mezara kadar!’ mottosuyla hareket ederlerdi!

Hatta o denli ki Adnan, yediği içtiği başka gitmeyen Semih’i eleme gecesinde yazdığı için Didem ile olan ilişkisini bile bitirmişti!

Heyt be, ne dostluklar var!

İzdivaç programları yasaklandı, Kısmetse Olur efsanesi son buldu derken bazı adaylar birbirleriyle görüşmeye devam etti. Adnan ve Semih’ten de bunu beklemiştik lakin ne olduysa oldu, bir müddet birlikte göremedik bu ikiliyi!

Fakat dün o denli bir gelişme yaşandı ki, benim üzere Kısmetse Olur ve kaos aşığı olan Kısmetuslar büyük bir sürpriz ile karşılaştı! Adnan ve Semih tam 6 yıl sonra bu pozun birebirini verdiler!

Adnan’ın TikTok hesabından yaptığı paylaşım herkesi şok etti!

6 yıl sonra birebir poz,

Fakat 3 farkla! Semih Kurtulmuş, eşi Gizem, kızları Ala ile Adnan Kızıltaş ve eşi Hacer tıpkı videoda!

Neredeeeen nereye… İnsan duygulanıyor be! Pekala siz bu buluşmayı nasıl buldunuz? Haydi yorumlara Kısmetuslar!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu