Haber

Kepez Belediyesi Spor Kulübü’nün düzenlediği tenis turnuvasında dereceye girenler ödüllerini aldı.

Kepez Belediyesi SporKulübün Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla düzenlediği tenis turnuvasında dereceye girenler kupa ve madalyalarını aldı.

Kepez Belediyesi Spor Kulübü, 3. Kepez 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Tenis Turnuvasını bina önündeki kortlarda düzenledi. 3 gün süren turnuvanın finalinde Kepez Belediyesi Başkan Vekili Sebahat Adanır da hazırlık maçı yaptı. Kadınlarda Gülay Merak, erkeklerde artı 40’ta Engin Karayel, erkeklerde eksi 40’ta İsmet Taşçı, karmada ise Lütfihan Kostak ve Döndü Kunt birincilik kupasını kaldırdı. Ödül töreninde en yaşlı oyuncu, centilmen oyuncu ve seyirci gibi alanlarda madalyalar verilerek klasik turnuvanın dostluk atmosferinde geçmesi sağlandı.

“Altın Çağ”

100’e yakın tenisçinin katıldığı turnuvayla Cumhuriyet coşkusunu bir kez daha yaşadıklarını belirten Kepez Belediyesi Başkan Vekili Sebahat Adanır, “İlçemiz, Kepez’e altın çağını yaşatan Belediye Başkanı Hakan Tütüncü sayesinde birçok yeniliğe sahne oldu. Keyifli bir organizasyondu. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.”

İlk turnuva başladığında Kepez’de tenis olur mu, olursa ne gibi zorluklar yaşanır gibi soruların sorulduğunu hatırlatan Kulüp Başkanı Hakan Çatal, “Sizlerin katılımıyla bu sporda belli bir noktaya geldik. İlginiz tenis sporunu daha da yüceltecektir.” Kepez Gençlik ve Spor Müdürü Yüksel Dorul, “Bir haftadır Cumhuriyetimizin 100’üncü yılını kutluyoruz. Bu turnuvayla güzel bir tatil atmosferi yaşadık” dedi. – ANTALYA

haberoguzlar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu